Jdi na obsah Jdi na menu
 


SETKÁNÍ S OSTRUŽINKOU A JAVOŘÍČKEM

Po dlouhé a dobrodružné plavbě do všech koutů světa jsme opět dopluli na naši zahrádku. Ze svých cest si námořníci Hup a Hop i něco dovezli - malinkatý keřík jménem ostružina. Zprvu se tvářil nevinně a spokojeně si rostl u našeho jezírka, ale po pár dnech, co jsme keřík zasadili do země, vykoukla z pod keříku docela malinkatá víla, víla Ostružinka, která se hned zkamarádila se skřítkem, žijícím v pařezu vzrostlého javoru – skřítkem Javoříčkem. Společně se radovali z krásného podzimu a moc se těší, až si s nimi podzim budou užívat i všechny děti. Setkáním s těmito lesními kamarády jsme zahájili další část naší plavby, a to, objevování tajemných ostrovů, ostrůvků a zapomenutých míst plných zvířátek, zajímavých rostlin a různých neprobádaných koutů lesa.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ostružinka a Javoříček

(Rozárka, 29. 10. 2018 17:57)

Děkujeme, paní učitelky, za další úžasné dopoledne, které jste pro naše děti připravily. Rozárka si sice nepamatovala jména víly ani skřítka, ale moc se jí to líbilo a snažila se nám o všem povědět. Hlavně prý tanec víly Amálky a skřítka byl pěkný. Teď už s odstupem času víme, že víla je Ostružinka a skřítek Javoříček :-)

Ostružinka a Javoříček

(Emilka, 19. 10. 2018 7:17)

Moc děkujeme za krásné akce, které pro naše děti organizujete! Vílu a skřítka mi Emilka barvitě popisovala cestou ze školky a hlásila, že to bylo bezva a paráda!
Potřebujeme fialovou sukni a křídla!

Pohadka

(Kacka K. Motylci, 17. 10. 2018 20:39)

Tak Ostruzinka byla pry top))))..pry ji hrala pani ucitelka z vedlejsi tridy,co ma blondate vlasy..))))).Kazdopadne velke diky vasim strankam....jinak o5 nic nevim)))).

Javoříček

(LuDzam, 16. 10. 2018 20:16)

Oliverek říká, že se mu nejvíce líbil obleček od skřítka Javoříčka :-)

Ostruzinka a skřítek javoricek

(Kacka L., 16. 10. 2018 19:50)

Kačka mi říká mami prosím napiš že se mi to líbilo. Nejvic víla. Krásné fotky a děkuji že dětem každý den naplňujete zážitky :-)

Ostružinka

(Šimi T. (Motýlci), 15. 10. 2018 21:16)

Šimi už ve školce hlásil, že musím napsat ostružinka na papír. Už vím proč :-) Moc pěkné fotky ...

Boruvka a Javornicek

(Ana, 15. 10. 2018 19:35)

Už začinam chápat co se dneska ve školce dělo:-) Mami musíš napsat na papír skřítek javornicek a vila boruvka.Takže krasny dojem to v naši Ani zanechalo

Motýlci

(Michálka, 15. 10. 2018 16:58)

Mišce se strašně líbila víla ostružinka.